Photo Photo Photo Photo Photo

Ereğli Vinç | Konya Ereğli Yeniler Emin Vinç | Telefon: 0535 622 0862

PDF
Yazdır
E-posta

Yeniler Emin Vinç profesyonel olarak 2006 yılından günümüze kadar Konya Ereğli'de sektöre artı değer kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Doğru bilgi birikimlerini; müşterileri, dost ve meslektaşları ile tereddütsüz paylaşan Ereğli Yeniler Emin Vinç iş kalitesinden kesinlikle ödün vermemektedir. Yeniler Emin Vinç kurulduğu 2013 yılından günümüze kadar Konya Ereğli'de sektöre artı değer kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Doğru bilgi birikimlerini; müşterileri, dost ve meslektaşları ile tereddütsüz paylaşan Ereğli Yeniler Emin Vinç iş kalitesinden kesinlikle ödün vermemektedir. Tüm çalışmalarımızda doğaya saygıyı, insana sevgiyi ve dürüstlüğü elden bırakmayan Yeniler Emin Vinç çizgisini koruyarak hizmet vermeye devam edecektir. Memnun kalacağınız iş kalitesinden ödün vermediğimiz hizmetlerimizde buluşmak dileği ile...

Vizyonumuz

Yeniler Emin Vinç'in Konya Ereğli'de bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün gelişen ve değişen ihtiyaçlarını yüksek iş kalitesiyle karşılamakta akla gelen ilk firma olmayı amaçlarken, ilkelerimizden taviz vermemeyi vizyon edinmiştir.

Misyonumuz

Profesyonel olarak 2006 yılından günümüze kadar verdiğimiz hizmetlerde; iş kalitesinden, en uygun iş maliyetinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Kalite Politikamız

Verdiğimiz hizmetlerde iş kalitesini en yüksek seviyede tutarken müşteri memnuniyetinin devamını sağlayabilmek için çalışma arkadaşlarımızla uyum içerisinde hareket ediyoruz. Kalite ve kalitede süreklilik bizim için önemlidir.